Competitie

mei 2019

zondag 5 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
09:00SANTANA 1-ASSENDELFT 15 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 31Stand
10:00WESTERHOUT 1-ASSENDELFT 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 86Stand
10:00BAKKUM 2-ASSENDELFT 36 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 27Stand
10:00ASSENDELFT 3-DE RIJP 10 - 6
dinsdag 7 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 22Stand
10:00ASSENDELFT 1-BAKKUM 12 - 2Kunstgras
vrijdag 10 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ASSENDELFT 2-LIMMEN 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 4Stand
19:00ARNOLDUSPARK 1-ASSENDELFT 32 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 16Stand
19:00ASSENDELFT 4-CASTRICUM 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
19:00DE HULSTENAAR 1-ASSENDELFT 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
19:00ELCKERLYC 1-ASSENDELFT 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 29Stand
19:00ASSENDELFT 1-BADHOEVEDORP 22 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 40Stand
19:30ASSENDELFT 5-DE COMMANDEURS 20 - 4Kunstgras
zaterdag 11 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
09:00DEM 8-ASSENDELFT 66 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00ASSENDELFT 1-GROENEVEEN 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 14Stand
10:00ASSENDELFT 5-LIMMEN 34 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - Topklasse - Afdeling 2Stand
11:30ASSENDELFT 1-SLOTERPLAS 15 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 42Stand
12:30MARQUETTE 4-ASSENDELFT 45 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
13:00ASSENDELFT 1-HOGEDIJK 32 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
13:30GROENEVEEN 4-ASSENDELFT 21 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:00ALKMAAR 1-ASSENDELFT 22 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
14:00AMSTELPARK 3-ASSENDELFT 35 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
14:30ASSENDELFT 1-DE HULSTENAAR 11 - 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 2e klasse - Afdeling 5Stand
18:30ASSENDELFT 1-ASSUMBURG 22 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
18:30ASSENDELFT 1-DE SPATTER 21 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
18:30ASSENDELFT 3-DE CROMME BAL 32 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ANNA PAULOWNA 1-ASSENDELFT 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00FORTUNA WORMERVEER 1-ASSENDELFT 22 - 2Kunstgras
zondag 12 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 31Stand
09:00ASSENDELFT 1-KONTAKT 10 - 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 9Stand
09:00ASSENDELFT 2-WESTERHOUT 26 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 17Stand
09:00ASSENDELFT 2-MONNICKENDAM 13 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
09:00PIM MULIER 1-ASSENDELFT 10 - 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 27Stand
09:00HEB DURF 1-ASSENDELFT 34 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
09:30IJBURG 3-ASSENDELFT 10 - 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 86Stand
10:00HET VENNEWATER 1-ASSENDELFT 33 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 5e klasse - Afdeling 4Stand
10:30ABN-AMRO AMSTERDAM 2-ASSENDELFT 31 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
11:00ASSENDELFT 1-BAKKUM 33 - 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
12:00ENKHUIZEN 1-ASSENDELFT 11 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
12:00CASTRICUM 1-ASSENDELFT 14 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
12:00DDV 1-ASSENDELFT 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 5e klasse - Afdeling 10Stand
12:30ASSENDELFT 4-KZTV 16 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
13:00WESTZIJDERVELD 1-ASSENDELFT 24 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
14:00ASSENDELFT 2-UITGEEST 14 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
14:00ASSENDELFT 1-NECKSLAG 15 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
14:00ASSENDELFT 4-BAKKUM 11 - 5Kunstgras
dinsdag 14 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 22Stand
10:00JOY JAAGPAD 1-ASSENDELFT 12 - 2Gravel
vrijdag 17 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ASSENDELFT 2-WARMENHUIZEN 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 4Stand
19:00ASSENDELFT 3-FESTINA 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 16Stand
19:00ASSUMBURG 1-ASSENDELFT 42 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 40Stand
19:00ASSENDELFT 5-DE DOG 30 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
19:00LAREN 3-ASSENDELFT 10 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 29Stand
19:00ASSUMBURG 2-ASSENDELFT 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
19:30ASSENDELFT 1-HEILOO UNITED 12 - 2Kunstgras
zaterdag 18 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00JOY JAAGPAD 5-ASSENDELFT 20 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
09:00OSDORP 2-ASSENDELFT 66 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
10:00ASSENDELFT 1-DE DOG 11 - 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
10:00ASSENDELFT 1-DE HEERENDUINEN 22 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
11:30ASSENDELFT 2-HOFGEEST 22 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - Topklasse - Afdeling 2Stand
12:00ZANDVOORT 1-ASSENDELFT 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 42Stand
13:00ASSENDELFT 4-EGMOND AAN ZEE 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 14Stand
13:00ASSENDELFT 5-BERGEN NH 22 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
14:00LISSE 1-ASSENDELFT 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
14:00ELZENHAGEN 1-ASSENDELFT 34 - 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
18:00HEILOO UNITED 1-ASSENDELFT 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 2e klasse - Afdeling 5Stand
18:30ASSENDELFT 1-MARQUETTE 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
18:30ASSENDELFT 1-'T ZIJPKEN 10 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
18:30ASSENDELFT 3-EENDRAGT 14 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00FORBO 1-ASSENDELFT 24 - 0Kunstgras
zondag 19 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
09:00ALL OUT 2-ASSENDELFT 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 31Stand
09:00ASSENDELFT 1-ASSUMBURG 15 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
09:00ASSENDELFT 1-WESTZIJDERVELD 22 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
09:00HOORN 1-ASSENDELFT 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
09:00ASSENDELFT 4-OVERDAN 13 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BARNEVELD 1-ASSENDELFT 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
10:00BAKKUM 2-ASSENDELFT 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 17Stand
10:30WESTZIJDERVELD 3-ASSENDELFT 20 - 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
11:30ASSENDELFT 1-KZTV 13 - 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 87Stand
11:30ASSUMBURG 3-ASSENDELFT 42 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 27Stand
12:00MONNICKENDAM 1-ASSENDELFT 34 - 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
13:00ASSENDELFT 2-TIE-BREAKERS 22 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 9Stand
14:00ASSENDELFT 2-MERLENHOVE 13 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 86Stand
14:00ASSENDELFT 3-DEM 14 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
14:00ASSENDELFT 1-BAKKUM 14 - 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 5e klasse - Afdeling 4Stand
15:00SLOTERPLAS 3-ASSENDELFT 31 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
17:30ASSENDELFT 1-CASTRICUM 11 - 1Kunstgras
dinsdag 21 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 22Stand
10:00ASSENDELFT 1-BADHOEVEDORP 2Kunstgras
vrijdag 24 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:00DE ZONNEWEIDE 1-ASSENDELFT 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 16Stand
19:00ASSENDELFT 4-UITGEEST 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
19:00ASSENDELFT 1-OVERHOUT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
19:00DE HULSTENAAR 1-ASSENDELFT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 29Stand
19:00ASSENDELFT 1-ELCKERLYC 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 4Stand
20:00DE HULSTENAAR 2-ASSENDELFT 3Kunstgras
zaterdag 25 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00ASSENDELFT 2-DEM 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:00ASSENDELFT 3-DIJKZICHT 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 42Stand
10:00DE KOGGE 1-ASSENDELFT 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
12:00DEM 4-ASSENDELFT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 14Stand
13:00AKERSLOOT 3-ASSENDELFT 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - Topklasse - Afdeling 2Stand
13:00ASSENDELFT 1-DE BOEKHORST 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
13:30SPAARNDAM 4-ASSENDELFT 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
14:30ASSENDELFT 6-MARQUETTE 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
15:00HOFGEEST 4-ASSENDELFT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
16:00ASSENDELFT 1-DE HEERENDUINEN 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 2e klasse - Afdeling 5Stand
18:00DE SPATTER 4-ASSENDELFT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
18:00UITGEEST 1-ASSENDELFT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
18:30ASSENDELFT 1-FORTUNA WORMERVEER 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
18:30ASSENDELFT 2-KROMMENIE 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 25+ Zaterdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00ASSUMBURG 3-ASSENDELFT 3Gravel
zondag 26 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 31Stand
09:00OVERHOUT 1-ASSENDELFT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 87Stand
09:00ASSENDELFT 4-UITGEEST 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
09:00ASSENDELFT 1-ZANDVOORT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
09:00ASSENDELFT 4-ZANDVOORT 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
10:00JULIANA-HOORN 2-ASSENDELFT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 9Stand
10:00ASSUMBURG 2-ASSENDELFT 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
10:00DE COMMANDEURS 1-ASSENDELFT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 27Stand
10:00DE ZEEVANGSPELERS 1-ASSENDELFT 36 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
10:30DE HULSTENAAR 1-ASSENDELFT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
10:45KATTENLAAN 1-ASSENDELFT 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 5e klasse - Afdeling 10Stand
11:00MARQUETTE 2-ASSENDELFT 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 86Stand
11:00UITGEEST 2-ASSENDELFT 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
11:00TIE-BREAKERS 2-ASSENDELFT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
11:00ASSENDELFT 2-WOC 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:00ASSENDELFT 1-HILLEGOM 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 17Stand
14:00ASSENDELFT 2-DE GOUW 2
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Zondag - 5e klasse - Afdeling 4Stand
15:30ASSENDELFT 3-DE POELSTARS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
17:00ASSENDELFT 1-DE RIJP 1Kunstgras
dinsdag 28 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 22Stand
09:00EINDENHOUT 1-ASSENDELFT 1Gravel
donderdag 30 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 9Stand
09:45HBC 1-ASSENDELFT 2Kunstgras
vrijdag 31 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
17:00CASTRICUM 1-ASSENDELFT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:00DE HULSTENAAR 3-ASSENDELFT 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 4Stand
19:00ASSENDELFT 3-'T TWISKE 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 40Stand
19:00EGMOND AAN ZEE 1-ASSENDELFT 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
19:00ASSENDELFT 1-WESTZIJDERVELD 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 19Stand
19:00ASSENDELFT 1-FORTUNA WORMERVEER 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 29Stand
19:00DE ALGEMENE 1-ASSENDELFT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 16Stand
20:00BEEM-STAR 2-ASSENDELFT 4Kunstgras

Footer

Welkom bij TV Assendelft

Tennisvereniging Assendelft, opgericht op 14 maart 1969, is de oudste van de twee tennisverenigingen van Assendelft. Ons park aan het Rosa Manuspad 1, of zoals vroeger werd vermeld: “achter Dorpsstraat 321”,  telt 5 kunstgrasbanen en 2 smash court banen (die in 2013 zijn aangelegd), voorzien van een lichtinstallatie.