Nieuws

Jeugd en senioren selectie winter training  2020/2021

Heb je vragen over de indeling neem dan contact op met 

simonprins@hotmail.com of 0617948212

Ik wens iedereen een goed winter seizoen.

Groetjes Simon Prins

Maandag:

 

 

maandag

16.30-17.30

                                               

Lot van Zonneveld                             Jeugd

Evi Brussel

Lara Kee                     

Mac Schoone

Flor Kroon

Bram Postma

Sem Broek

 

17.30-18.45

                                                           Jeugd

Marc Schavemaker                                        

Stijn Rijkhoff

Levi Kemna

Hessel Fleer

Doris Bischoff Tulken

Madeleine Kroon

Laura Warmerdam

Milou Jonker

Lotte Valstar

Lars Stellaart

Senne Brussel of op donderdag 

 

Maandag

18.45 -20.00 (senioren selectie)

                                               senioren selectie

Tim Struik

Floortje Kemna

Iris Hakvoort

Nina Forakis

Roos Gorter

Judith Reijne

 

 

 

 

Dinsdag:

 

16.00-17.00                

Mika Houwertjes

Matteo Roosendaal                                        

Joshua Roosendaal

            

17.00-17.30

Jente Ris

Sarah Ris

 

17.30- 18.45

Lot van Zonneveld                             

Evi Brussel

Lara Kee

Flor Kroon

Bram Postma

 

Woensdag

 

14.00-14.45

Jurre Spee

Liz Dombroek

Jort Scheirlinck

Danique Houwertjes

Twan Postma?

 

15.00-16.00    

Emma Brussel                                    Jeugd

Lisanna Postma

Rosalie Hagedoorn

Robin Scheirlinck

Pien van Zonneveld

Daan Kee

Jee v/d Werff

Stan v/d Zon

 

16.00-17.00                                        jeugd

Mac Schoone

Mika Houwertjes                                           

Joshua Roosendaal

Joost Konijn 

 

17.00-17.30

Matteo / Joshua Roosendaal

 

17.30-18.15

Lara Kee , Evi Brussel en Lot van Zonneveld

 

 

Donderdag

donderdag

16.00-17.00

Emma Brussel                                                Jeugd

Lisanna Postma

Robin Scheirlinck

Pien van Zonneveld

Rosalie Hagedoorn

Daan Kee

 

17.00-18.15                                        

Marc Schavemaker?                        

Levi Kemna

Lotte Valstar

Madeleine  Kroon                                          Jeugd

Doris Bischoff  Tulleken

Mick Stokkel

Lars Stellaart

 

donderdag

18.30-19.45

Floortje Kemna

Anke Drolinga                                               Senioren

Roos Gorter

Sofia Quaita

 

 

Donderdag

19.45-21.00

                                                                      Senioren                                                                   

Tim Struik                  

Jelle Wanst                                        

Hessel v Vliet

Jelmer v Vliet                         

Iris Wilmsvloet

Iris Hakvoort  

Rick Zwiers

Roos Vrolijk

Merel van Herp

Esther Hakvoort

 

 

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

 

 

14.30 -15.15                                       jeugd

Jee v/d Werf

Stan v/d Zon

 

15.15-16.00

Danique Houwertjes                          Jeugd

Romy Flameling

Jurre Spee

Liz Dombroek

Jort Scheirlinck

Jente Ris

Danique Houwertjes

Twan Postma

 

 

 

16.00-16.30

Mac Schoone

 

 

16.30- 17.30

                                                           Jeugd

Mac Schoone

Flor Kroon

Bram Postma

Giel Bos

Sem Broek

 

« Terug

» Nieuws archief

Footer

Welkom bij TV Assendelft

Tennisvereniging Assendelft, opgericht op 14 maart 1969, is de oudste van de twee tennisverenigingen van Assendelft. Ons park aan het Rosa Manuspad 1, of zoals vroeger werd vermeld: “achter Dorpsstraat 321”,  telt 5 kunstgrasbanen en 2 smash court banen (die in 2013 zijn aangelegd), voorzien van een lichtinstallatie. 

Lid worden?

Klikhier om direct lid te worden

Contact

Clubhuis
De Blauwe Terp
Rosa Manuspad 1
1566 BC Assendelft

Telefoon:
075 - 687 33 76
Klik hier voor meer contactgegevens

Route opGoogle Maps