Nieuws

Lesschema Simon

zie "lees meer" voor alle schema's

Jeugd en senioren selectiewinter training  2019/2020

 

Heb je vragen over de indeling neem dan contact op met

simonprins@hotmail.com of 0617948212

Ik wens iedereen een goed zomer seizoen.

Groetjes Simon Prins

 

Maandag:

 

 

maandag

16.30-17.30

                                              

Lot van Zonneveld                             Jeugd

Evi Brussel

Lara Kee                    

Mac Schoone

Floor Kroon

Bram Postma

 

 

17.30-18.45

                                                           Jeugd

Marc Schavenmaker                                     

Stijn Rijkhoff

Levi Kemna

Nikki Stam

Hessel Fleer

Doris Bischoff Tulken

Madeleine Kroon

Mick Stokkel

Martijn van Duijse

Laura Warmerdam

 

Maandag

18.45 -20.00 (senioren selectie)

                                               senioren selectie

Tim Struik

Floor Kemna

Iris Hakvoort

Jela Marhoum

Nina Forakis

Roos Gorter

Judith Reijne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdag:

 

16.00-17.00               

Giel Bos

Mika Houwertjes

Matteo Roosendaal                                       

Joshua Roosendaal

           

 

17.00-18.00

Inlooptraining

           

 

 

dinsdag

18.00-19.00                           

                                                          

Maartje Valstar

Annabel Antonissen

Puck Wezer

Nikki Stam ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

woensdag

13.30-14.30

                                   

Danique Houwertjes

Romy Flameling

Jurre Spee

Liz Dombroek

Jort Scheirlinck

Vaya Baas

Jente Ris

 

 

14.30-15.30   

Emma Brussel                                    Jeugd

Lisanna Postma

Rosalie Hagendoord

Robin Scheirlinck

Jay v/d Werff

Stan v/d Zon

 

15.30-16.30                                        jeugd

Giel Bos

Mika Houwertjes

Matteo Roosendaal                                      

Joshua Roosendaal

Joost Konijn

 

 

woensdag

Ruimte voor prive trainingen op afspraak                      

 

 

 

Woensdag

18.45 -20.00 (senioren selectie)

Tim Struik

Floortje Kemna

Merel van Herp

Roos vrolijk

Jela Marhoum

Nina Forakis

 

 

 

 

 

 

 

 

Donderdag

donderdag

16.00-17.00

Emma Brussel                                    Jeugd

Lisanne Postma

Robin Scheirlinck

Pien van Zonneveld

Rosalie Hagendoorn

Daan Kee

 

17.00-18.15                                       

Marc Schavenmaker                                     

Levi Kemna

Lotte Valstar

Madeleine  Kroon                                          Jeugd

Doris Bischoff  Tulleken

Milou Jonker

Hessel Fleer

 

donderdag

18.30-19.45

Floortje Kemna

Anke Drolinga                                               Senioren

Roos Gorter

Sofia Quaita

Nina Forakis

Jela Marhoum

 

Donderdag

19.45-21.00

                                    Senioren                                                                   

Tim Struik                 

Jelle Wanst                                        

Hessel v Vliet

Jelmer v Vliet                        

Iris Wilmsvloet

Iris Hakvoort 

Roman de Groot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

 

16.00-16.30

Mac Schoone

 

 

 

16.30- 17.30

Lot van Zonneveld                             Jeugd

Evi Brussel

Lara Kee                    

Mac Schoone

Floor Kroon

Bram Postma

 

« Terug

» Nieuws archief

Footer

Welkom bij TV Assendelft

Tennisvereniging Assendelft, opgericht op 14 maart 1969, is de oudste van de twee tennisverenigingen van Assendelft. Ons park aan het Rosa Manuspad 1, of zoals vroeger werd vermeld: “achter Dorpsstraat 321”,  telt 5 kunstgrasbanen en 2 smash court banen (die in 2013 zijn aangelegd), voorzien van een lichtinstallatie. 

Lid worden?

Klikhier om direct lid te worden

Contact

Clubhuis
De Blauwe Terp
Rosa Manuspad 1
1566 BC Assendelft

Telefoon:
075 - 687 33 76
Klik hier voor meer contactgegevens

Route opGoogle Maps