Nieuws

Jeugd en senioren selectie zomer training  2019

Heb je vragen over de indeling neem dan contact op met 

simonprins@hotmail.com of 0617948212

Ik wens iedereen een goed zomer seizoen.

Groetjes Simon Prins

 

 

maandag

16.30-17.30

                                               Jeugd

Timo Postma

Max Konijn

Mick Stokkel

Gijs Verdonk

Martijn van Duijse

 

17.30-18.45

Senne Brussel                                                Jeugd

Owen Hagendoorn                             

Marc Schavenmaker                                      

Stijn Rijkhoff

Levi Kemna

Nikki Stam

Lotte Valstar

Hessel Fleer

Doris Bischoff Tulken

Madeleine Kroon

 

Maandag

18.45 -20.00 (senioren selectie)

                                               senioren selectie

Tim Struik

Floor Kemna

Iris Hakvoort

Rick Zwiers

Jela Marhoum

Iris Wilmsvloet

Sophie de Kok

Roos Gorter

Judith Reijne

21.00-22.15

Tva Angels

 

Dinsdag:

 

16.00-17.00                

Lot van Zonneveld                             Jeugd

Evi Brussel

Lara Kee                     

Mac Schoone

Floor Kroon

Bram Postma

 

17.00-18.00

Giel Bos

Mika Houwertjes

Matteo                                                

Joshua

            

dinsdag

18.00-19.00                            

                                                           

Sofia Quaita

Maartje Valstar

Annabel Antonissen

Zoë Brussel

Puck Wezer

Nikki Stam

 

 

woensdag

14.00-15.00

Lot V Zonneveld                                Jeugd

Lara Kee

Evi Brussel

Mac Schoone

Floor Kroon

Bram Postma

Giel Bos

Mika Houwertjes

Matteo                                                

Joshua

                                                                 

 

 

 

woensdag

15.00- 15.45

Emma Brussel                                    Jeugd

Lisanna Postma

Joost Konijn 

 

 

woensdag

Ruimte voor prive trainingen op afspraak                       

 

Woensdag

18.45 -20.00 (senioren selectie)

Tim Struik

Rick Zwiers

Jelmer v Vliet

Floortje Kemna

Merel van Herp

Roos vrolijk

Jela Marhoum

Sophie de Kok

 

Donderdag

donderdag

16.00-17.00

Emma Brussel                                    Jeugd

Lisanne Postma

Joost Konijn

Robin Scheirlinck

Pien van Zonneveld

Rosalie Hagendoorn

Sammy Winter

Daan Kee

 

17.00-18.15                                        

Marc Schavenmaker                                      

Levi Kemna

Jon Looze

Lotte Valstar

Madeleine  Kroon                                          Jeugd

Doris Bischoff  Tulleken

 

donderdag

18.30-19.45

Floortje Kemna

Anke Drolinga                                               Senioren

Roos Gorter

Mirl Zijp

Sofia Quaita

Nina Forakis

Roos Kemna?

Jela Marhoum

Judith Reijne

 

 

Donderdag

19.45-21.00

                                   Senioren                                                                   

Tim Struik                  

Jelle Wanst                                         

Hessel v Vliet

Jelmer v Vliet                         

Iris Wilmsvloet

Iris Hakvoort  

Noah Oostveen

Roman de Groot

Esther Hakvoort?

 

« Terug

» Nieuws archief

Footer

Welkom bij TV Assendelft

Tennisvereniging Assendelft, opgericht op 14 maart 1969, is de oudste van de twee tennisverenigingen van Assendelft. Ons park aan het Rosa Manuspad 1, of zoals vroeger werd vermeld: “achter Dorpsstraat 321”,  telt 5 kunstgrasbanen en 2 smash court banen (die in 2013 zijn aangelegd), voorzien van een lichtinstallatie.