Competitie

april 2018

donderdag 5 april 2018
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:15ASSENDELFT 3-MERLENHOVE 22 - 0
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:15ASSENDELFT 2-DE VLIEGENDE HOLLANDER 10 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:15ASSENDELFT 1-DE DOG 10 - 2
vrijdag 6 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:00DE HULSTENAAR 1-ASSENDELFT 20 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00ASSENDELFT 4-WARMENHUIZEN 43 - 1
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 13Stand
19:00WARMENHUIZEN 5-ASSENDELFT 34 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:00ASSENDELFT 6-'T TWISKE 22 - 2
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00SPAARNDAM 3-ASSENDELFT 74 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 6Stand
19:00ASSENDELFT 1-DE KEGEL 14 - 0
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
20:00DE KEGEL 1-ASSENDELFT 52 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:15ASSENDELFT 1-SLUIS I-SLOOTDORP 14 - 0
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:15ASSENDELFT 1-WIJDEWORMER 12 - 2Kunstgras
zaterdag 7 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:00HOGEDIJK 2-ASSENDELFT 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 4e klasse - Afdeling 3Stand
14:00ANONYMUS 1-ASSENDELFT 22 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 10Stand
09:00ASSENDELFT 2-OUDERKERK A/D AMSTEL 34 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
09:00IJSBAANPAD 2-ASSENDELFT 33 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 6Stand
09:00ASSENDELFT 5-GEUZENVELD 43 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 2Stand
10:00ASSENDELFT 6-SMASHING PINK 25 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
12:00LANGEDIJK 1-ASSENDELFT 24 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
12:00ASSENDELFT 4-ABN-AMRO AMSTERDAM 50 - 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
13:00WESTZIJDERVELD 1-ASSENDELFT 13 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 4Stand
13:30ASSENDELFT 7-UITHOORN 65 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - Topklasse - Afdeling 1Stand
13:30DIJKZICHT 1-ASSENDELFT 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
14:00ASSENDELFT 1-KZTV 14 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 4e klasse - Afdeling 2Stand
18:00ASSENDELFT 1-KZTV 22 - 2
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
18:00ASSENDELFT 2-DE DOG 23 - 1
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 4e klasse - Afdeling 1Stand
18:00EENDRAGT 2-ASSENDELFT 31 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00WESTZAAN 1-ASSENDELFT 12 - 2Kunstgras
zondag 8 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
09:00RUINE VAN BREDERODE 1-ASSENDELFT 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
11:30'T LOO 1-ASSENDELFT 15 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 7Stand
13:00MARQUETTE 1-ASSENDELFT 24 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 33Stand
09:00ASSENDELFT 1-RUINE VAN BREDERODE 15 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
09:00ASSENDELFT 1-BAAMBRUGGE 15 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
12:00ASSENDELFT 1-DE KEGEL 15 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 6e klasse - Afdeling 9Stand
12:00ASSENDELFT 2-HEILOO UNITED 13 - 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zondag (NHN) - 5e klasse - Afdeling 3Stand
13:30ASSENDELFT 1-WESTZAAN 25 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zondag (NHN) - 5e klasse - Afdeling 2Stand
14:30DAALMEER 2-ASSENDELFT 21 - 4Kunstgras
dinsdag 10 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
09:00HOORN 2-ASSENDELFT 14 - 0
donderdag 12 april 2018
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:00KADOELEN 1-ASSENDELFT 12 - 0
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:30ARNOLDUSPARK 1-ASSENDELFT 21 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:30WOC 1-ASSENDELFT 32 - 0Gravel
vrijdag 13 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00DE HULSTENAAR 2-ASSENDELFT 43 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:00OUDORP 6-ASSENDELFT 63 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:15ASSENDELFT 2-DE ZES WIELEN 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 13Stand
19:15ASSENDELFT 3-WIJDEWORMER 14 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:15ASSENDELFT 5-ZWAANSHOEK 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:15ASSENDELFT 7-ASSUMBURG 20 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:30WOGNUM 1-ASSENDELFT 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 6Stand
19:30IJBURG 1-ASSENDELFT 10 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
20:00LISSE 2-ASSENDELFT 11 - 3Gravel
zaterdag 14 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 10Stand
10:00UITHOORN 2-ASSENDELFT 24 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 4Stand
12:00FESTINA 7-ASSENDELFT 71 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
10:00WESTZIJDERVELD 1-ASSENDELFT 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
10:00ASSENDELFT 3-IN DEN BOOGAERD 43 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00ASSENDELFT 1-ELCKERLYC 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:30ASSENDELFT 2-'T WOUD 14 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
10:30DE DOG 2-ASSENDELFT 44 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 2Stand
12:00OUDERKERK A/D AMSTEL 5-ASSENDELFT 64 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - Topklasse - Afdeling 1Stand
13:00ASSENDELFT 1-BAKKUM 16 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 4e klasse - Afdeling 3Stand
14:00ASSENDELFT 2-HET VENNEWATER 24 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
14:30ASSENDELFT 1-EINDENHOUT 15 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 6Stand
15:00DEM 9-ASSENDELFT 51 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ASSUMBURG 2-ASSENDELFT 22 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ASSENDELFT 1-OVERDAN 23 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 4e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ASSENDELFT 3-ASSUMBURG 42 - 2Kunstgras
zondag 15 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
09:00PIM MULIER 1-ASSENDELFT 10 - 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 6e klasse - Afdeling 9Stand
10:00DE CROMME BAL 2-ASSENDELFT 25 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
12:00HET SPIEGHEL 3-ASSENDELFT 17 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 33Stand
09:00BLOEMENDAAL 2-ASSENDELFT 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
09:00ASSENDELFT 1-HOFGEEST 15 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zondag (NHN) - 5e klasse - Afdeling 3Stand
11:30DAALMEER 3-ASSENDELFT 10 - 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zondag (NHN) - 5e klasse - Afdeling 2Stand
12:00ASSENDELFT 2-HELDERSE TC 54 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 7Stand
12:00ASSENDELFT 2-DE COMMANDEURS 15 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
13:30ASSENDELFT 1-NIEUW VENNEP 12 - 4Kunstgras
dinsdag 17 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00ASSENDELFT 1-AMSTELPARK 11 - 3Kunstgras
donderdag 19 april 2018
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00ASSENDELFT 3-ZANDVOORT 11 - 1
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:15ASSENDELFT 2-HOFGEEST 10 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:15ASSENDELFT 1-DE CROMME BAL 10 - 2
vrijdag 20 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:00LUCKY STRIKE 2-ASSENDELFT 21 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00ABN-AMRO AMSTERDAM 1-ASSENDELFT 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00HOOFDDORP 3-ASSENDELFT 74 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:15ASSENDELFT 4-MARQUETTE 14 - 0
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:15ASSENDELFT 6-ASSUMBURG 51 - 3
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 6Stand
19:15ASSENDELFT 1-JOY JAAGPAD 42 - 2
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 13Stand
20:00DEM 1-ASSENDELFT 31 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:15ASSENDELFT 1-DE KOGGE 14 - 0
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:15ASSENDELFT 1-ELCKERLYC 13 - 1Kunstgras
zaterdag 21 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 4Stand
09:00ASSENDELFT 7-OVERHOUT 84 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
09:15ASSENDELFT 4-DE AEMSTELBURGH 7Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
09:30DDV 5-ASSENDELFT 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 10Stand
09:30ASSENDELFT 2-NOORDEN 12 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
09:30AMVJ 1-ASSENDELFT 34 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00AMSTELPARK 1-ASSENDELFT 25 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 6Stand
12:00ASSENDELFT 5-DDV 103 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - Topklasse - Afdeling 1Stand
12:00JOY JAAGPAD 1-ASSENDELFT 15 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
14:00ASSENDELFT 1-ALKMAAR 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 2Stand
14:30ASSENDELFT 6-BADHOEVEDORP 94 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 4e klasse - Afdeling 3Stand
13:00UITGEEST 1-ASSENDELFT 20 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
14:00DE ZEEVANGSPELERS 1-ASSENDELFT 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 4e klasse - Afdeling 1Stand
18:00OUDERKERK A/D AMSTEL 1-ASSENDELFT 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 4e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ASSENDELFT 1-ZAANSPORT 24 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00FORBO 1-ASSENDELFT 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ASSENDELFT 2-BEEM-STAR 2Kunstgras
zondag 22 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 1e klasse - Afdeling 7Stand
09:00SMASHING PINK 1-ASSENDELFT 24 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 33Stand
09:00ASSENDELFT 1-WESTZIJDERVELD 15 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
09:00ASSENDELFT 1-BADHOEVEDORP 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
09:00TIE-BREAKERS 1-ASSENDELFT 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
10:30DE BOEKHORST 1-ASSENDELFT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
12:00ASSENDELFT 1-FESTINA 46 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 6e klasse - Afdeling 9Stand
12:00ASSENDELFT 2-KZTV 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zondag (NHN) - 5e klasse - Afdeling 3Stand
13:30ASSENDELFT 1-DE HULK 15 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zondag (NHN) - 5e klasse - Afdeling 2Stand
12:00WARMENHUIZEN 3-ASSENDELFT 2Roodzand Kunstgras
dinsdag 24 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
09:00'T WOUD 1-ASSENDELFT 1Kunstgras
donderdag 26 april 2018
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35Stand
19:00UITGEEST 1-ASSENDELFT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:30ZWAANSHOEK 2-ASSENDELFT 2
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
20:00EINDENHOUT 3-ASSENDELFT 3Gravel

Footer

Welkom bij TV Assendelft

Tennisvereniging Assendelft, opgericht op 14 maart 1969, is de oudste van de twee tennisverenigingen van Assendelft. Ons park aan het Rosa Manuspad 1, of zoals vroeger werd vermeld: “achter Dorpsstraat 321”,  telt 5 kunstgrasbanen en 2 smash court banen (die in 2013 zijn aangelegd), voorzien van een lichtinstallatie.